Click here for the English version EN
Open
X

Ocak 2014’te başlayan yeni süreçle beraber Habitat Derneği ve UNICEF Türkiye ofisi UGLA projesini uygulamaktadır. Bu yeni süreçte çocuk dostu belediyecilik ve çocuk dostu kent olma çalışmaları UGLA kapsamında desteklenecektir. Ayrıca UGLA’nın gençleri güçlendirmeyi amaçlayan ve gençlerin liderlik kapasitelerini destekleyen eğitimleri devam etmektedir.

Bizden Haberler

Eğitimlerimiz ile ilgili haberler ve duyurularımız

Tümüne Bak !

Great news from YLA Trainee Altynay…

03/16/2015

On September 22-28th, 2014 I was lucky to take part in the training of International Youth Leadership Academy “Youth in Peace Education” conducted by UNICEF and Habitat Association in Istanbul. In.. Devamı..

Çocuk Hakları Kolaylaştırıcı Eğitimi Duyurusu

01/16/2015

7-8 Şubat 2015 İstanbul, Türkiye Merkezi İstanbul’da olan Uluslararası Genç Liderler Akademisi (UGLA), aralarında UNICEF’in de bulunduğu uluslararası ve Türk ortak kuruluşları tarafından İstanbul’da kurulmuştur. UGLA, gençlerin yaygın eğitimden yararlanabildikleri,.. Devamı..

UGLA UNICEF Türkiye ve Habitat ile devam ediyor…

12/10/2014

UGLA yeni dönemine Ocak 2014 itibari ile başlamış bulunuyor. İlk dönem proje ortaklarımızdan UNICEF’in desteği ve Habitat’ın tecrübesi ile UGLA kaldığı yerden devam edecek. UGLA bugüne kadar 41 kentte 4000’den.. Devamı..